Gembrid Stalak za televizor TVS-D55S-01 Tabletop
Brend:Gembird
Prodavač:Kernel
43,70EUR
Stolni TV stalak s bazom od kaljenog stakla
• Podržava većinu LCD televizora od 23" do 55"
• Omogućava okretanje do ±35° (ukupno 70°)
• Podešavanje visine u 3 nivoa za optimalan ugao gledanja
• Kompatibilan sa VESA standardom do 400 x 400 mm
• Integrisano upravljanje kablovima
• Materijal: čelik, plastika, kaljeno staklo
• Boja: crna
• Nosivost: do 40 kg
• VESA podrška: 100x100, 100x200, 200x100, 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 400x400
• Podešavanje visine: 295 / 345 / 395 mm
• Raspon okretanja: -35° do +35°
• Nagib TV-a: nije dostupan
• Upravljanje kablovima: da
• Dimenzije: 430 x 200 x 609 mm