Gembird Ventilator D40BM-12A, 40mm, 12V
Brend:Gembird
Prodavač:Kernel
4,40EUR
Ventilator za hlađenje (40 mm):
• Izuzetno izdržljiv ventilator s kugličnim ležajem
• Tip konektora: 3 pina
• Brzina: do 4000 o/min (±10%)
• Tih rad: oko 30 dB
• Dimenzije: 40 x 40 x 10 mm
• Nazivni napon: 12 V DC (50 mA)
• Radni napon: 6 – 14 V
• Početni napon: 6 V
• Vrsta izolacije: UL klasa A
• MTBF (vijek trajanja): 30.000 sati
• Neto težina: 15 g
Budi u toku!
Svi najnoviji, sniženi i aktuelni proizvodi se već nalaze na sajtu a mi smo ih izdvojili za tebe!
Sve što treba da uradiš je da se prijaviš na naš Newsletter!
Primaj obavještenja putem:
Pretplatom na Newsletter prihvataš Politiku privatnosti
Visa card iconMaster card iconMaestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card icon
Nlb bank icon
Gembird Ventilator D40BM-12A, 40mm, 12V | Online prodaja | Ananas Crna Gora