Gembird Nosač za televizor CM-55ST-01, Crni
Brend:Gembird
Prodavač:Kernel
37,50EUR
Izabran maksimalan broj proizvoda
• Potpuno pokretni plafonski nosač za TV
• Podržava većinu LCD televizora od 23" do 55"
• Omogućava okretanje i naginjanje za fleksibilno podešavanje ugla gledanja
• Kompatibilan sa VESA standardom do 400 x 400 mm
• Udaljenost od plafona: 83 mm (sklopljeno)
• Uključuje sav potreban materijal za montažu
• Materijal: čelik
• Površinska obrada: praškasti premaz
• Nosivost: do 20 kg
• Raspon podešavanja visine: 520 – 614 mm
• Raspon nagiba: 0° do -80°
• Raspon okretanja: +45° do -45°
• Upravljanje kablovima: ne
• Neto težina: 2,2 kg
• Dimenzije: 614 x 435 x 165 mm