Gembird Držač za televizor TVS-70T-01 37-70inch
Brend:Gembird
Prodavač:Kernel
112,50EUR
Metalni TV stalak s kotačićima
•Praktična polica podesiva po visini za opremu ili materijal
•Izdržljivi kotačići s mehanizmom za zaključavanje
•Omogućava naginjanje do 24 stupnja
•Podržava većinu LCD televizora od 37” - 70”
•VESA kompatibilnost, maks. 600 × 400 mm
•Materijal: čelik, plastika
•Veličina ekrana: 37" - 70"
•VESA kompatibilnost: 100×100, 200×200, 300×200, 400×200, 300×300, 400×300, 400×400, 600×400
•Nosivost televizora: 45 kg
•Opseg nagiba: +12 ° ~ -12 °
•Opseg okretanja: N/A
•Rotacija ekrana: N/A
•Nosivost police: 5 kg
•Upravljanje kablovima: da
•Dimenzije: 850 × 655 × 1654 mm