Gembird Brzi punjač TA-UC-PD20-01-W USB Type-C, 20 W
Brend:Gembird
Prodavač:Kernel
10,00EUR
Brzi punjač od 20 W s USB Type-C priključkom •Podržava specifikaciju PowerDelivery (PD) •Inteligentna zaštita od prekomjerne struje, prenapona, kratkog spoja i pregrijavanja •Ulazni napon: 100~240 V AC, do 0,5 A •USB Type-C PD izlaz: 5,0 V / 3,0 A, 9,0 V / 2,22 A, 12,0 V / 1,67 A (maks. 20 W) •Potrošnja energije u stanju pripravnosti: 0,1 W •Prosječna efikasnost: >86,5 % •Efikasnost pri 25% opterećenja: >84,1 % •Efikasnost pri 100% opterećenja: >86,2 % •Zaštita izlaza: kratki spoj, prenapon, prekomjerno punjenje, pregrijavanje •Radna temperatura: 40 °C •Dimenzije: 42 × 27 × 79 mm
Budi u toku!
Svi najnoviji, sniženi i aktuelni proizvodi se već nalaze na sajtu a mi smo ih izdvojili za tebe!
Sve što treba da uradiš je da se prijaviš na naš Newsletter!
Primaj obavještenja putem:
Pretplatom na Newsletter prihvataš Politiku privatnosti
Visa card iconMaster card iconMaestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card icon
Nlb bank icon
Gembird Brzi punjač TA-UC-PD20-01-W USB Type-C, 20 W | Online prodaja | Ananas Crna Gora