Gembird Adapter TPA-EU1A1C20-01-W Grounded, 20 W, Bijeli
Brend:Gembird
Prodavač:Kernel
33,70EUR
Uzemljeni univerzalni putni adapter za napajanje s 2 USB priključka za brzo punjenje
• EU Schuko utičnica podržava većinu EU tipova utikača
• GaN tehnologija: kompaktan dizajn i povećana energetska efikasnost
• Type-C priključak podržava 20 W PD, Type-A priključak podržava 18 W QC 3.0
• Uključuje uzemljene US/UK/AU/CN utikače, radi u preko 200+ zemalja
• AC utičnica sa sigurnosnim zatvaračima za djecu
• Zaštićeno osiguračem od 10 A
• Ulaz: 100–250 V~, 50/60 Hz, 0,5 A
• Nazivna snaga: 100–250 V~, 10,0 A (maks. 2500 W)
• Tip utikača: uzemljeni UK / USA / AU / CN
• Tip utičnice: EU Schuko (f)
• Izlaz C: 5,0 V = 3,0 A, 9,0 V = 2,22 A, 12,0 V = 1,67 A (maks. 20,0 W)
• Izlaz A: 5,0 V = 3,0 A, 9,0 V = 2,0 A, 12,0 V = 1,5 A (maks. 18,0 W)
• Izlaz C + A: 5,0 V = 3,0 A (maks. 15,0 W)
• Potrošnja energije u stanju pripravnosti: 0,1 W
• Efikasnost pri 25% opterećenja: > 85,91%
• Efikasnost pri 100% opterećenja: > 88,20%
• Prosječna efikasnost u aktivnom stanju: > 87,05%
• Osigurač: 10 A (u skladu sa BS1362)
Budi u toku!
Svi najnoviji, sniženi i aktuelni proizvodi se već nalaze na sajtu a mi smo ih izdvojili za tebe!
Sve što treba da uradiš je da se prijaviš na naš Newsletter!
Primaj obavještenja putem:
Pretplatom na Newsletter prihvataš Politiku privatnosti
Visa card iconMaster card iconMaestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card icon
Nlb bank icon
Gembird Adapter TPA-EU1A1C20-01-W Grounded, 20 W, Bijeli | Online prodaja | Ananas Crna Gora